Note:

Část obsahu se nemusí v prohlížeči, který používáte, dobře zobrazovat. Abyste si mohli prohlížet veškeré prvky, použijte, prosím, jiný prohlížeč, např. Chrome nebo Safari.

Přetažením otevřít
Posunout dolů

Siemens představuje: řadu vestavných spotřebičů iQ700.

Přehrát video

Ušetřený čas je získaný čas.

S funkcí varioSpeed lze tuto rybu uvařit k naprosté dokonalosti za polovinu běžného času. Díky ní si můžete váš čas přizpůsobit, abyste se mohli soustředit na věci, které stojí za váš čas - jako například vybrání té správné ryby.

Ušetřete až 0% vašeho času.

variospeed

Funkce varioSpeed je průkopnická funkce pro maximální pohodlí při vaření. Díky její inteligentní kombinované technologii ohřevu dokáže ušetřit až 50% vašeho času.

Vyzkoušejte si rychlé vaření.

Funkce varioSpeed je průkopnická funkce pro maximální pohodlí při vaření. Díky její inteligentní kombinované technologii ohřevu dokáže ušetřit až 50% vašeho času. Pokud chcete vědět, jak to funguje, shlédněte film.

Přehrát video

Objevte dokonalý vestavný design.

Všechny spotřebiče vestavné řady iQ700 lze vzájemně dokonale zkombinovat. Díky promyšleným čelním panelům je jedno, jak je uspořádáte. Vždy potěší vaše oči. Podívejte se podrobněji na jedinečné designové prvky, díky kterým je tato řada tak zvláštní, stačí shlédnout tento film.

Přehrát video

Trouba iQ700 s mikrovlnami a funkcí pulseSteam

Různé typy ohřevu lze volně kombinovat a umožní vám připravovat vaše pokrmy flexibilně a spolehlivě. A díky funkci varioSpeed se vám to podaří bez ztráty chuti - zatímco zkrátíte dobu vaření až o 50%.

picto

Díky inovativní senzorové technologii se proces vaření reguluje automaticky. Technologie bakingSensor měří vlhkost v troubě, aby trouba sama mohla zjistit, kdy je pokrm hotov.

Přehrát video

picto

Pokud je to potřebné, trouba se sama důkladně vyčistí díky technologii activeClean®. Čištění probíhá tak, že se trouba zahřeje na velmi vysokou teplotu - všechny nečistoty se přemění na popel, který můžete lehce setřít. Tento proces se nazývá pyrolýza a je to nejpohodlnější a nejúčinnější způsob čistění celého vnitřního prostoru trouby. Zároveň lze díky speciálnímu povrchu čistit také teleskopické pojezdy, plech na pečení, přihrádky a kolejnice.

Přehrát video

picto

Integrované mikrovlny mají mnoho, co vám mohou nabídnout: více prostoru ve vaší kuchyni a více svobody pro vaření. Nepotřebujete další spotřebič, protože vaše trouba dokáže plnit všechny funkce běžných mikrovln spolehlivě a efektivně, pokud jde o čas.

Přehrát video

picto

Příprava vašeho jídla v páře je jednoduchá - díky systému pulseSteam. Umožní vám například vytvořit dokonalou kůrku chleba: vlhkost se vypařuje na povrch těsta, ze kterého vytvoří chutnou a křupavou kůrku. Kromě toho vám umožní i ohřev pokrmů, aniž by docházelo k jejich vysušení.

Přehrát video

Dotykový displej TFT

Tento nový velký dotykový displej TFT s celoplošnými grafickými animacemi nastavuje nové standardy, pokud jde o použitelnost a genialitu. Každý program lze zvolit jednoduše a k dispozici máte všechny informace zobrazené přehledným způsobem. Sami se přesvědčte, jak je každý aspekt ovládání vaší trouby jednodušší.

Turn
picto

Tento nový velký TFT dotykový displej Plus s celoplošnými grafickými animacemi nastavuje nové standardy, pokud jde o použitelnost a genialitu. Každý program lze zvolit jednoduše a k dispozici máte všechny informace zobrazené přehledným způsobem. Sami se přesvědčte, jak je každý aspekt ovládání vaší trouby jednodušší.

Třený koláč

I příprava velmi speciálních pokrmů se stává obzvlášť jednoduchou.

activeClean®

Inovativní prvky lze intuitivně zvolit.

picto

TFT dotykový displej vám umožní ovládat spotřebič a jeho unikátní prvky rychle a jednoduše - díky kombinaci skvělých vlastností displeje a intuitivní ovládací nabídky.

picto

TFT displej s dotykovými tlačítky je zárukou dokonalé čitelnosti z každého úhlu. Nabídka s intuitivním ovládáním vám umožní jednoduché ovládání různých funkcí trouby v několika málo jednoduchých krocích.

Vestavný kávovar iQ700

Jediný unikátní spotřebič nabízí požitek z kávy ve všech možných podobách. Existuje dokonalý postup pro přípravu každého druhu chuti - a díky inovativním prvkům se dokonalý šálek kávy vytvoří automaticky a rychle.

picto

Inovativní technologie systému sensoFlow je zárukou vynikající kvality kávy. Udržováním stálé teploty spařování nad 90°C vždy připravíte kávu s perfektní chutí a vůní.

Přehrát video
picto

Připravte až šest různých variant kávy a jednoduše si je uložte pomocí funkce myCoffee. Tak vždy získáte přesně takový nápoj, jaký chcete, stisknutím tlačítka.

picto

Získejte z vaší kávy to nejlepší. Nezáleží na tom, jakou kávu si vyberete. Systém aromaPressure zachová všechny chuti a je zárukou maximálního požitku.

picto

Ovládání vestavného kávovaru iQ700 je pohodlné a jednoduché. Díky funkci oneTouch si vyberete svůj vlastní šálek kávy rychle a intuitivně.

picto

Díky účinné technologii ohřevu se první šálek kávy vyrobí mnohem rychleji, než kdykoliv před tím. Tak si budete moci vychutnat vaši kávu kdykoli chcete, aniž byste na ni museli čekat.

Ohřevná zásuvka iQ700

Nádobí lze dokonale předehřát, pokrmy můžete udržovat teplé po dlouhou dobu a ohřevná zásuvka je ideální také pro velmi mírné vaření. To vše znamená, že vám ve vaší kuchyni nabídne mnohem více pohodlí a flexibility.

Teplotu ohřevné zásuvky můžete nastavit ve čtyřech krocích z 30°C až na 80°C. Tímto máte k dispozici řadu možností použití od předehřívání až po mírné vaření.

Díky plné vysunutelnosti tento systém zajišťuje jednoduchý přístup ke všemu, co máte uvnitř ohřevné zásuvky uloženo.

Bez ohledu na teplotu, která je uvnitř ohřevné zásuvky, její čelní stěna zůstává vždy chladná - takže ji můžete otvírat i zavírat velmi jednoduše.

Trouba iQ700 s funkcí fullSteam

Otevírá se mnoho nových možností, jak připravovat pokrmy pomocí konvenčního ohřevu nebo moderního a zdravého vaření v páře. Pro více flexibility při vaření zdravých a chutných pokrmů.

picto

Nikdy nebylo tak jednoduché si vždy připravit nejlepší jídlo. Stačí, když si jednoduše zvolíte typ a váhu pokrmu, který chcete tepelně upravovat - o vše ostatní se již postará vaše trouba.

Přehrát video
aktivní-čištění

S inovativním LED osvětlením umístěným na obou stranách trouby, budou vaše pokrmy vždy dokonale osvětleny - bez ohledu na to, v jaké úrovni je váš pokrm v troubě umístěn, a kolik úrovní právě používáte.

picto

S funkcí coolStart je předehřívací fáze v procesu vaření zbytečná. Mimořádně účinný a rychlý proces ohřevu vám umožní okamžitou přípravu zmraženého pokrmu bez ztráty času.

Přehrát video

Vestavné myčky nádobí iQ700

Nejrychlejší a nejflexibilnější myčky nádobí vůbec. S jejich inovativní technologií je mytí nádobí snadné a časově úsporné. A co je nejdůležitější: nádobí je vždy brilantně čisté a suché.

picto

Urychlením procesů mytí a sušení funkce varioSpeed Plus ušetří až 66% běžného času. Zároveň však stále zaručuje nejlepší výsledky.

Přehrát video
picto

Na teleskopických pojezdech se koše pohybují hladce a rychle a lze je dokonce zcela vysunout - tím je ukládání a vyjímání nádobí z košů jednodušší.

picto

TFT textový displej se skvělými vlastnostmi zobrazování nabízí dokonalou čitelnost z jakéhokoli úhlu a s dokonalým pohodlím.

Modré dotykové body

Modré dotykové body přehledně označují možnosti uspořádání v koši. Pro rychlé a flexibilní ukládání.

Odsavač par iQ700

Je jedno, co zrovna vaříte - vzduch v kuchyni zůstane čistý a svěží. Odsavače par s vysokou výkonností jsou schopné automaticky přizpůsobit výkon ventilace a díky pohodlnému ovládacímu panelu se jednoduše ovládají.

senzor pečení

Díky většímu povrchu filtru jsou odsavače par se systémem cleanAir mimořádně účinné. Dokáží zneutralizovat až 95% všech kuchyňských výparů a jsou zároveň vysoce energeticky účinné.

aktivní-čištění

Většina odsavačů par iQ700 je vybavena výjimečně silným motorem zajišťujícím maximální výkon sání. A díky minimálnímu tření běží téměř bezhlučně a je extrémně odolný.

mikrovlna

Inovativní obvodové odsávání absorbuje více než 90% molekul tuku z kuchyňských výparů. Kromě toho nabízí působivý moderní design a lehce čistitelný povrch.

pulsesteam

Tento inovativní senzor měří hromadění nečistot z kuchyňských výparů. Díky tomu je odsavač par, který běží v „auto“ režimu, schopný automaticky přizpůsobit výkon ventilace.

picto

Osvětlení využívající technologii softLight je jedinečným zážitkem. Při zapínání a vypínání se intenzita světla plynule zvyšuje nebo snižuje. Díky perfektnímu tlumení světla bude osvětlení vašeho pokrmu vždy perfektní.

Varné desky

Jedinečná flexibilita a inovativní technologie ohřívání umožňují ohřívání na zcela nové úrovni. Díky výjimečným prvkům můžete ušetřit čas i energii - a vyzkoušíte si, co znamená maximálně pohodlné vaření.

picto

Každá zóna systému flexIndukce dokáže nezávisle detekovat přítomnost nádobí na varné desce. Pokud varná zóna zjistí přítomnost nádobí, dojde k aktivaci jednotlivých induktorů, které zajišťují účinné ovládání, bez ohledu na to, zda je v jednom rohu umístěna malá pánvička nebo celou varnou desku pokrývá velká grilovací deska.

picto

Tento inovativní ovládací panel umožňuje ovládat teplotu každé varné zóny jednoduchým dotekem nebo posunutím prstu po panelu. Všechny funkce varné desky lze ovládat intuitivně.

picto

Technologie Smažicí senzor automaticky řídí teplotu indukční varné desky a zabraňuje, aby nedošlo k připálení nebo překypění. Teplotu nemusíte sledovat ani ji přenastavovat.